Úvod Čo je ZUMBA Vaše otázky Čo si priniesť? Galéria O mne Kontakt Partneri

ČO JE ZUMBA A TAJOMSTVO JEJ ÚSPECHU

Zumba je tanečná fitnes hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinskoamerické tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac... Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvárajú
PÁRTY ATMOSFÉRU,
ktorá Vás strhne do víru pohybu. Je to cvičenie, ktoré Vám zaručene zdvihne náladu!
Choreografie
striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a ten najdôležitejší sval tela, vaše srdce!
Kombinácia latino a exotických rytmov vytvára skvelú party, na ktorej vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá vo Vás skvelý pocit a dobrú náladu.
Zumba je skvelá
nielen pre vaše telo, ale hlavne pre vašu myseľ. Čo tak zabudnúť na bežné problémy všedného dňa a prísť vytancovať všetky svoje starosti? Vysoká dávka endorfínov zaručená!
Zábava...
Je to typ cvičenia, ktoré budete chcieť robiť každý deň a budete sa z neho tešiť. Účastníci cvičenia sa bavia ako na party a ani si neuvedomujú, že cvičia.
Jednoduchosť...
Môžete začať na akejkoľvek úrovni. Zumba je určená pre všetkých bez ohľadu na vek, kondíciu, tanečné či športové skúsenosti.
Efektivita...
Princíp intervalového tréningu maximalizuje výdaj kalórií, spaľovanie tukov a formovanie svalov.

ZUMBA GOLD

Je to cvičenie určené pre dámy a pánov vyššieho veku-aktívnych seniorov,ktorí sa chcú udržať v kondícii a majú radi tanec v rytme latinsko-amerických tancov napr. salsy, merengue, tanga, flamenga a cumbie.
Je to vynikajúce cvičenie aj pre úplných ZUMBA začiatočníkov, pre ľudí so zdravotným obmedzením alebo obezitou, pre nastávajúce mamičky a pre všetkých, ktorým vyhovuje kľudnejšia, ale zábavná atmosféra, alebo nestíhajú kroky na klasickej hodine ZUMBY.